• Pistolety

Zabawy w policjantów i złodziei, żołnierzy czy rewolwerowców to to najlepsze rozrywki dla niejednego dziecka, chociaż szczególnie często odgrywane są wśród chłopców. Są to zabawy pozwalające spożytkować nadmiar energii, ale też wzmagające koncentrację, precyzję i strategiczne myślenie. W naszym sklepie znajdziecie bezpieczne pistolety do zabawy, które uświetnią każdy scenariusz odgrywany przez Twoje dziecko. 

Bezpieczeństwo to podstawa

Zabawki dostępne na naszej stronie są całkowicie bezpieczne – nie zawierają kulek czy innych małych elementów, których wystrzał mógłby zagrażać dziecku w razie uderzenia. Nie posiadają także małych elementów, które maluch mógłby połknąć, więc stanowią doskonałą zabawkę już od trzeciego roku życia. Jedynymi elementami do wystrzelania są piankowe strzałki z przyssawkami, dzięki którym maluch może ćwiczyć strzelanie do celu - np. specjalnej tarczy lub mebli (przyssawka ich nie poniszczy, ani nie pobrudzi). Wystrzał takiej pianki nie zrobi krzywdy dziecku ani nikomu w jego otoczeniu, nawet jeśli zostanie skierowana w stronę głowy. 

Ale jest jeszcze jeden aspekt bezpieczeństwa. Zabawki policyjne oswoją tę jednostkę, wzbudzą do niej sympatię i zaufanie. Jest to niezwykle ważne, by nauczyć dziecko do kogo mogą zwrócić się do pomoc w razie zagrożenia i kogo się nie bać. 

Zestawy policyjne

Oprócz samych pistoletów, zakupicie u nas właśnie rozbudowane komplety zabawek, które pozwolą wcielić się w wymarzoną rolę. To nie tylko pistolety, karabiny, noże czy granaty, ale też takie istotne w pracy w terenie elementy jak: krótkofalówka, gwizdek, kajdanki, lornetka, pałka policyjna, odznaka, zegarek, tarcza, okulary i kamizelka. To zestaw idealny w sam raz dla każdego małego entuzjasty służb mundurowych, który marzy o zostaniu policjantem lub prawdziwym komandosem. Wykonane z plastiku zabawki pozwolą się wcielić w rolę i zapewnić wiele godzin zabawy z bieganiem, tropieniem i szukaniem śladów włącznie! To sposób na wyciągnięcie podwórkowej zabawy na wyższy poziom, ze znacznie większą frajdą! 

  • Sklep zamknięty

Strona w budowie