• Masy plastyczne

Nie macie pomysłu, jak spędzić czas z energicznym przedszkolakiem lub ciekawskim uczniem szkoły podstawowej? Patentów na udane popołudnie znamy bardzo wiele. Jednym z nich są zabawy plastyczne, które nie tylko dostarczają mnóstwa frajdy, ale i angażują wyobraźnię dzieci. W naszym sklepie internetowym z produktami dla najmłodszych nie mogło zabraknąć artykułów, które wykorzystacie podczas wspólnej zabawy.

Wasza córka jest fanką sympatycznych futrzaków? Ulepcie razem kociaka z ciastoliny. Nie zapomnijcie o eleganckich wąsach i długim ogonie. A może Wasz synek nie może przestać oglądać się za samochodami w trakcie wspólnych wycieczek? Sprawdź, czy potrafi odtworzyć ulubiony pojazd z miękkiej i plastycznej masy. Zabawa z ciastoliną pobudza wyobraźnie maluchów i starszaków, dostarczając im przy tym emocji i dużo uśmiechu. Praca z masą plastyczną to także wiele innych korzyści. Podczas lepienia i formowania kształtów najmłodsi doskonalą zdolności manualne i ćwiczą motorykę małą.

Lepienie z ciastoliny – pomysł na wspaniałą zabawę dla dziewczynek i chłopców

W naszym sklepie online zamówicie kilka zestawów. Każdy z nich zawiera kolorowe pojemniki z ciastoliną, gotowe foremki do wyciskania kształtów oraz inne akcesoria, które dzieci ochoczo wykorzystają podczas zabawy. Jeśli jesteście rodzicami, wiecie zapewne, ile czasu i energii trzeba czasem poświęcić na sprzątanie po plastycznych zajęciach. Robienie porządków po sesji z ciastoliną nie będzie konieczne! Masa nie lepi się nie tylko do paluszków dzieci, ale i otoczenia.

Czy wspomnieliśmy już o tym, że nasze zestawy to wspaniały pomysł na prezent dla dziewczynki i chłopca? Zamawiając jeden z naszych kompletów z ciastoliną sprawicie dzieciom nie lada niespodziankę. Zestawy możecie wręczać na urodzinki, pod choinkę lub bez okazji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Co jeszcze czeka na Was w naszym sklepie? Przekonajcie się sami i przeglądajcie liczne produkty dla najmłodszych, które weszły do naszego asortymentu. Zamawiając u nas produkty możecie liczyć na szybką i sprawną wysyłkę towaru.

  • Sklep zamknięty

Strona w budowie