• Postaci z bajek

Bohaterowie ulubionych kreskówek nieraz stanowią dla dzieci wsparcie w trudnych chwilach i motywację do działania, zapewniając jednocześnie rozrywkę i zabawę. Postaci z bajek to towarzysze codziennych zajęć czy wspólnego zasypiania, dlatego tak wiele radości niosą wszelkie zabawki czy akcesoria z ich wizerunkiem. W ofercie naszego sklepu znajdziecie ich szeroki wybór - od pluszaków po zestawy kreatywne i puzzle.

Psi Patrol

To bajka, która podbija serca dzieci już od kilku lat. Zapewne wizerunki sympatycznych szczeniaków znajdziecie w każdym dziecięcym pokoju i w każdej przedszkolnej szatni. Także w naszym sklepie odnajdziecie Chase’a, Marshalla, Rocky’ego, Skye, Zumę i Rubble’a zdobiących poduszki, zegarki, parasolki i lampki nocne!

Auta

Zygzak McQueen to jedna z tych postaci, które mimo upływu kilkunastu lat dalej gości w sercach dzieci, dając radość kolejnym pokoleniom maluchów - a w szczególności chłopców. Kupicie u nas lampki, zegarki na rękę oraz metalowe resoraki przedstawiające bohaterów animacji studia Disney Pixar.

Kraina Lodu

To kolejna hitowa produkcja Disneya, która obfituje w zabawki, gadżety i akcesoria szkolne z motywami z bajki. Uwielbiane przez niejedną dziewczynkę postaci królowej Elsy i księżniczki Anny zdobią lampki nocne, zegary czy szkatułki - w zasadzie nie ma takiego przedmiotu, który nie zostałby wyprodukowany bez motywów Frozen. Także u nas zakupisz wiele przedmiotów z Elsą, Anną i Olafem!

Myszka Miki

To już legendarna postać, która sympatię dzieci i rodziców budzi już od prawie wieku! Zadebiutowała w 1928 roku i chociaż od tamtej pory zyskała nieco kolorów (i charakteru), dalej należy do najbardziej klasycznych, ale i kochanych bohaterów. Wraz z Myszką Miki znajdziecie u nas zabawki i akcesoria z wizerunkiem Myszki Minnie.

Pozostali bohaterowie

Oprócz wspomnianych wyżej postaci, spotkacie u nas jeszcze wielu kultowych, uwielbianych przez starsze i młodsze dzieci bohaterów bajek: od superbohaterów pokroju Spidermana czy Iron Mana, Enchantimals i LOL, księżniczki Disneya, aż po Strażaka Sama, Rodzinę Treflików i Świnkę Peppę. Zapraszamy do wyboru ulubionych zabawek, gier i akcesoriów z naszego sklepu.

  • Sklep zamknięty

Strona w budowie